Jak przygotować się do sesji?

Jak przygotować się do sesji? – to jedno z najczęściej zadawanych przez Państwa pytań. Poniżej przedstawiliśmy Państwu informacje na temat panujących warunków w komorze normobarycznej oraz informacje o tym, czy wymagane jest wcześniejsze przygotowanie do sesji.

Wejście do komory nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Temperatura w komorze normobarycznej wynosi około 19-23 stopni Celsjusza, wchodzimy do niej jak do zwykłego pomieszczenia. 

Przed wejściem do komory przechodzimy przez specjalną śluzę, dzięki której przystosowujemy się do zmiany ciśnienia panującego we wnętrzu komory. 

Przed wejściem do śluzy, w której następuje wyrównanie ciśnienia, wszyscy zostaną szczegółowo poinstruowani o metodach mających na celu zniwelowanie skutków podnoszenia ciśnienia. Woda RED-OX, bezpłatnie dostępna dla wszystkich osób korzystających z sesji, dodatkowo pomoże właściwie wyrównać ciśnienie w uchu wewnętrznym.

Sesja w komorze trwa 2h (lub dłużej), więc można wziąć ze sobą ulubioną książkę lub gazetę. Istnieje także możliwość skorzystania z książek i czasopism dostępnych w komorze.